جستجو
Filters
Close

درباره پارینه

 پارینه نمادی از سرزمین کهن؛ ایران

برند پارینه یکی از برندهای هلدینگ شرکت کهن چرم پویا می باشد که طی 15 سال گذشته بازار هدفش فقط عمدهفروشی به شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی بود. به عبارتی این برند تأمین کننده نیازهای عمده سازمانها و شرکتها بود به طوری که شرکتها رأسا نسبت به خرید محصولات چرمی و غیر چرمی این برند، برای کارکنان سازمانشان یا به عنوان هدایای تبلیغاتی برای مشتریانشان، اقدام می نمودند.

افرادی که محصولات این برند را دریافت کردند به طور مرتب با دفتر مرکزی شرکت تماس می گرفتند و خواهان خرید شخصی بودند و از آنجاییکه این شرکت هیچ برنامه ای برای خرده فروشی نداشت، همواره از مشتریان گرامی عذرخواهی می کرد. اما اسرار فراوان انبوه کسانی که با محصولات این برند آشنا شده بودند موجب شد تا مدیران شرکت تصمیم بگیرند برای رفع نیاز این عزیزان نسبت به توسعه خرده فروشی تولیدات شرکت، اقدام نمایند. لذا استراتژی توسعه خرده فروشی محصولات برند پارینه در سرلوحه شرکت قرار گرفت و با مطالعه بازار خرده فروشی کیف و کفش، منجر به شناسایی  بخشی از بازار شد که طیف عظیمی از هموطنان را تشکیل می دهد که نیازمند محصولات با کیفیتی هستند که قیمت آن نیز متناسب با درآمد آنها باشد. لذا تصمیم گرفته شد برای تأمین نیاز این قشر از مردم عزیز کشورمان محصولات زیر طراحی و تولید شود و از طریق فروش اینترنتی و واگذاری نمایندگی انحصاری در سراسر ایران اقدام شود.

به دلیل عدم وجود برند معتبر و فراگیر در زمینه کیف، کفش، ساک و چمدان در ایران و برنامه ریزی تبلیغات گسترده برای برند پارینه و ایجاد شبکه بزرگ زنجیره ای نمایندگی، پیش بینی می شود این امر مورد استقبال فراوان مردم قرار بگیرد.

محصولات برند پارینه:

 1. کفش چرم طبیعی مردانه
 2. کیف چرم طبیعی و چرم مصنوعی مردانه
 3. پوشاک چرم طبیعی مردانه
 4. کمربند چرم طبیعی مردانه
 5. کیف لپ تاپ واترپروف
 6. کوله لپ تاپ
 7. کوله پشتی کوهنوردی
 8. ساک مسافرتی
 9. ساک ورزشی
 10. چمدان چرخ دار
 11. کیف خلبانی چرخ دار

دکتر روح الله هادوی نیا بنیانگذار هلدینگ شرکت کهن چرم پویا می باشد.